Korekcia pier

esteticke korekcie

Korekcia pier pomocou kyseliny hyalurónovej prináša výhody,  ako je napríklad riešenie asymetrie pier, korekcia úzkych pier, poklesnutých ústnych kútikov a vrások nad hornou perou. Vyplnenie pier kyselinou hyalurónovou je minimálne bolestivým zákrokomktorým pri správnom použití dosiahneme prirodzený a okamžitý efekt. 

Približne 7-10 dní pred zákrokom sa odporúča vynechať lieky na riedenie krvi. 

Konzultáciu i samotný zákrok je možné absolvovať v rovnaký deň. S ošetrujúcim lekárom preberiete, čo Váss na tvare vašich pier trápi a následne Vám navrhne možnosti riešenia, prípadne pristúpíte k samotnému zákroku.  

Aplikácia trvá asi 30-60 minút. Pred samotným ošetrení sa na pery nanesie znecitlivujúci krém, ktorý sa nechá istú dobu pôsobiť. Následne sa kyselina hyalurónová aplikuje veľmi tenkou ihlou. 

Klientkám odporúčame postupnú aplikáciutzn.,  že je vhodné ošetrenie rozdeliť na dve sedenia podľa potreby. Vďaka tomu sa docieli prirodzenejší výsledok.  

V rámci rekonvalescencie sa môžu objaviť drobné opuchy, začervenanie a modrinkyktoré však do 3 dní postupne vymiznú. Ošetrované miesto je vhodné veľmi opatrne chladiť cez utierku, nakoľko je koža na perách veľmi tenká a citlivá. Približne 7 dní po aplikácii je dúležité sa vyhýbať extrémnym zmenám pôsobiacich teplôt (solárium, opaľovanie, saunachodenie von v chladnom počasí) a tiež sa vyhýbať fyzickej námahe. 

Výplň pier kyselinou hyalurónovou má okamžitý výsledok, ktorý však nie je trvalý. Vydrží asi 6-8 mesiacov. Ide o látku telu prirodzene vlastnú, preto nie je nič neobvyklé, že sa aj pri injekčných výplniach postupne a pomaly vstrebáva. 

Vplyv na dĺžku trvania výsledku má technika aplikovania, typ výplne, metabolizmus, mimika, vek a životný štýl pacienta. 

Neváhajte a objednajte sa ešte dnes!