Draculaterapia

Omladenie vlastnou krvnou plazmou

esteticke korekcie

Okrem toho, že máme na trhu čoraz väčšie množstvo produktov, ktoré nám pomáhajú v boji so starnutím, zvyšujú sa naše nároky na čo najmenej invazívnu a naturálnu cestu. Ideálnou voľbou v tomto prípade je aplikácia vlastnej krvnej plazmy vo forme draculaterapie, resp. plazmaliftingu.

Pri tejto metóde sa využívajú účinky vlastnej krvnej plazmy, ktorá obsahuje trombocyty a z nich uvoľnené rastové faktory. Tieto po aplikácii stimulujú vlastné bunky pokožky (fibroblasty) k tvorbe vlastného kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej.

Cieľom tejto terapie je celková regenerácia a revitalizácia pokožky, prevencia starnutia, odstránenie známok únavy pokožky, zvýšenie elasticity pokožky. Je vhodná aj u pacientov po chirurgickom zákroku pre zvýšenie regeneračného potenciálu pokožky, pri akné s rôznymi typmi jaziev a tiež pre zjednotenie tónu pleti.

Krvnú plazmu získame po odobratí vlastnej krvi, ktorá sa následne scentrifuguje a využíva sa len tá časť, ktorá obsahuje blahodarné telu vlastné faktory prispievajúce k regenerácii.

Celý zákrok prebieha tak, že po odobratí krvi a jej scenstrifugovaní sa nanesie na požadovanú oblasť aplikácie krém na znecitlivenie pokožky (jeho účinky sú obmedzené a zákrok nie je úplne bezbolestný) a drobnými početnými vpichmi sa povrchovo aplikuje krvná plazma. Miesta vpichov sú mierne začervenané, môžu vzniknúť modrinky, do 2-3 dní po aplikácii sa vstrebú.

Tento zákrok je vhodné opakovať v 3 po sebe nasledujúcich sedeniach v perióde 3-4 týždne. Výsledný efekt pretrváva 8-12 mesiacov.

Neváhajte a objednajte sa ešte dnes!