Profhilo

Omladenie tváre

Profhilo je čistá kyselina hyalurónová určená na zlepšenie vlastností pokožky. Nie je to však typická výplň pridávajúca objem a nefunguje ani ako mezoterapia. Vo všeobecnosti sa skôr popisuje ako superskin booster, ktorý zvyšuje hydratáciu a spúšťa produkciu vlastného kolagénu a elastínu, čím zlepšuje kvalitu pokožky. Vďaka tomu dochádza ku zlepšeniu mechanických vlastností a úspešne sa odstránia už vzniknuté mierne vrásky. Okrem iného má Profhilo aj ďalšie výhody ako napríklad to, že pri aplikácii sa na celú tvár využíva iba 10 vpichov (5 na každej strane tváre) na rozdiel od ostatných vyplní.

Výhody aplikácie Profhila

Profhilo je ideálne pre všetkých, ktorí riešia počiatočné známky starnutia – pokles, ochabnutie, vrásky. Preventívne je ošetrenie vhodné už od 25 rokov.

Aké partie môžeme s kyselinou hyalurónovou omladiť:

  • tvár
  • čelo
  • krk
  • chrbát rúk
  • dekolt

Pred aplikaciou je dobré niekoľko dní neužívať lieky na báze kyseliny acetylsalicylovej a nesteroidné antireumatiká (Acylpyrin, Ibuprofen, Aspirín, atď.). Lieky na riedenie krvi je potrebné vysadiť 1 týžden pred aplikáciou. Tiež je vhodné 7-10 dní vynechať alkoholické nápoje, kávu a všetko, čo by mohlo spôsobiť rozšírenie ciev a spomaliť hojenie.

Počas ošetrenia sa požívajú veľmi tenké ihly a malý počet vpichov, čo zaisťuje prijateľné ošetrenie aj bez použitia anestézie. V prípade, že by bol zákrok pre Vás aj napriek tomu nepríjemný, je možné využíť anestetický krém alebo sprej. Celý proces vrátene pôsobenia lokálneho anestetika trvá 30-60 minút.

Kyselina hyaluronová sa aplikuje do 5 bodov na každej polovici tváre, pričom sa jedná o špeciálne miesta, kde pokožka najviac ochabuje.

Aplikáciu Profhila sa odporúča rozdeliť na dve sedenia s ideálnym odstupom 1 mesiac pre dosiahnutie optimálneho účinku. Následne je dobré procedúru pre udržanie efektu opakovať po  6 -12 mesiacoch.

Ošetrenie nie je vhodné:

  • pre tehotné a kojace ženy
  • v prípade infekcie a zápalu v ošetrovanej oblasti
  • pri akútnych a chronických ochoreniach
Neváhajte a objednajte sa ešte dnes!