Mezoterapia

esteticke korekcie

Kyselina hyalurónová je prirodzenou súčasťou nášho organizmu, no s pribúdajúcim vekom  a vplyvom voľných radikálov (môžu byť výsledkom nezdravého životného štýlu, nevyváženej stravy, fajčenia, a i. ) jej množstvo klesá. Naša koža teda začína prejavovať známky starnutia. V súčasnosti máme k dispozícii účinné spôsoby, ktorými môžeme pristupovať preventívne, spomaľovať známky starnutia, resp. už vzniknuté prejavy zmierňovať. Jednou z týchto metód je MEZOTERAPIA.

Prirodzenú stratu kyseliny hyalurónovej je možné nahradiť priamou aplikáciou tejto látky a tým nahradiť jej stratu a podporiť tvorbu vlastného kolagénu.

Mezoterapia teda predstavuje metódu aplikácie nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej v kombinácii s antioxidantmi, aminokyselinami, minerálmi a vitamínmi, ktoré sa prirodzene nachádzajú v koži. Okrem kyseliny hyalurónovej zabezpečuje hydratáciu arginín, antioxidačnú ochranu glutatión, N-Acetyl – L – Cysteín a kyselina alfa-lipoová a reštruktualizáciu tkanív a regeneráciu buniek leucín, izoleucín, valín, glycín, lyzín, treonín, prolín, vitamín B6, zinok, meĎ.

Využíva sa prevažne na vyhladenie vrások, prežiarenie pleti a obnovu objemu v oblasti tváre, krku a dekoltu. Mala by sa absolvovať pravidelne ako preventívne ošetrenie a to aj v kombinácii s inými ošetreniami, no môže sa absolvovať aj jednorazovou pre okamžité rozžiarenie a hydratáciu pleti.

Do kože alebo podkožia vo vybranej lokalite sa malými vpichmi veľmi tenkou ihlou aplikuje malé množstvo preparátu, ktorý takto môže pôsobiť priamo v požadovanej oblasti.

Výsledky sú viditeľné hneď po prvej aplikácii, koža je rozžiarená, na pohľad vyhladená, lepšie hydratovaná a pružnejšia. Pre vyšší komfort ošetrenia je na ošetrovanú oblasť pre začiatkom ošetrenia aplikovaný anestetizujúci krém, ktorý zabezpečí, že miesta vpichov nebudú tak bolestivé.

Po aplikácii sa môžu na miestach vpichov objaviť malé stopy injektovania, ktoré však rýchlo ustúpia. Ideálne je kúru troch po sebe nasledujúcich ošetrení (z rozostupom 3 týždňov) a absolvovať  2-3krát ročne.

Neváhajte a objednajte sa ešte dnes!