Ako môže vyzerať váš nový úsmev?

Obsah článku:

Neusmievate sa naplno? Nepáčia sa Vám Vaše zuby a tak častokrát svoj úsmev podvedome potláčate? Nepáči sa Vám tvar a farba Vašich zubov? Netrápte sa, vieme to spolu vyriešiť a v prvej fáze úplne neinvazívne, bez zásahu do Vašich zubov – v spolupráci s našimi skúsenými zubnými technikmi Vám vytvoríme predtvar Vašich nových zubov!

Každé ošetrenie u zubára môže so sebou prinášať nervozitu, strach a stres z ošetrenia a zásahu do veľmi citlivej oblasti. No my sa pokúsime urobiť pre Vás túto spoločnú cestu čo najpríjemnejšiu, bezbolestnú a za použitia najmodernejších technológií aj čo možno najrýchlejšiu.

Konzultácia

Každého z nás však už na začiatku tohto procesu láka predstava toho, ako by naše zuby vo finálnom výsledku mohli vyzerať. A to je nezanedbateľnou súčasťou našich postupov. V prvej fáze nás čaká KONZULTÁCIA, v rámci ktorej nám vysvetlíte, čo Vás k nám privádza, čo Vás trápi, čo by ste chceli zmeniť a aké sú Vaše očakávania. Následne zhodnotíme stav zubov a v prípade potreby najprv absolvujeme za pomoci našich odborníkov konzervačné ošetrenia zubov v zmysle odstránenia potenciálnych zubných kazov a zápalov.

esteticke korekcie

Predtvar zubov

Už v prvej fáze (bez ohľadu na potrebu ďalšieho ošetrenia)  si vieme vyhotoviť predtvar Vašich nových zubov a to na základe jednoduchého odtlačku Vašich prirodzených zubov. Z odtlačku vyhotovíme model.

Na daný model je naším zubným technikom vymodelovaný predtvar nových zubov pomocou vosku a zhotovená forma, pomocou ktorej vieme na Vaše zuby bez obrúsenia tento predtvar aplikovať. Predtvar je zhotovený z materiálu, ktorý je možné bezproblémovo zo zubov stiahnuť, no zároveň môže na zuboch istý čas zostať, čo umožňuje skonzultovať predtvar s príbuznými a priateľmi.

A ak ste s predtvarom spokojní, môžeme sa pustiť do práce, no v prípade akýchkoľvek dotazov a požiadaviek vieme tieto do finálneho návrhu zapracovať, ak nám to prirodzená situácia vo Vašich ústach dovoľuje. Predtvar nám zároveň môže slúžiť ako dočasné riešenie a provizórium pri zhotovení faziet. Pri zhotovení koruniek zhotovujeme pevnejšie provizórium

Nový úsmev v Smart Dental Clinic

ZAUJAL VÁS ČLÁNOK?

Viac informácií, cenník a objednávkový formulár nájdete tu.
MDDr. Dana Gabajová

MDDr. Dana Gabajová

Zubná lekárka a špecialistka na estetické korekcie, Bratislava

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho so svojim okolím!

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email